Bepanthen krem

Bepanthen 100g maść ochronna nie tylko dla dzieci

Odparzenia oraz podrażnienia skóry to problem dotyczący nie tylko niemowlaków i dzieci, ale także dorosłych. U dzieci głównie powstają w konsekwencji pieluszkowego zapalenia skóry. U dorosłych zaś w wyniku różnych chorób lub u osób, które „przykute” są do łóżka. Kremy oraz maści Bepanthen firmy Bayer to preparaty dostosowane do różnych problemów ze skórą u dzieci i dorosłych. Dostępne są w każdej dobrej aptece.

Podrażnienia i odparzenia skóry

Są to najczęstsze problemy skórne, z którymi się spotykamy. Podrażnienia skóry powstają w wyniku działania różnych, drażniących czynników zewnętrznych na naszą skórę. Objawiają się zaczerwienieniem, szorstkością skóry, mogą pojawić się liczne pęcherzyki zawierające płyn surowiczy. Natomiast odparzenia pojawiają się podczas pocierania o siebie ciepłych, wilgotnych części ciała u dorosłych, a u dzieci w efekcie pieluszkowego zapalenia skóry. Sprzyjają temu nadmierne pocenie się, niewłaściwa higiena ciała. Skóra wówczas jest obrzęknięta, czerwona, powstaje rana sącząca.

Bepanthen 100g

Bepanthen Baby

Produkt ten jest przeznaczony dla niemowlaków i dzieci. Jest to delikatna maść, która nie zawiera żadnych środków barwiących, zapachowych, dezynfekujących czy konserwantów. W swoim składzie zawiera hipoalergiczną lanolinę, która tworzy delikatną, przezroczystą warstwę na skórze niemowlaka, chroniącą przed drażniącymi czynnikami. Zawiera także panthenol, który po wchłonięciu zmienia się w witaminę B5, dzięki czemu posiada właściwości przeciwzapalne oraz przyspiesza regenerację podrażnień. Maść Bepanthen Baby również nawilża skórę, zapobiega powstawaniu odparzeń. Może być stosowana również u dorosłych, a także przez kobiety w ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *